Број на оглас: 3260660
Објавен на: 27.03.2021, 17:52
1 / 4

GRAND BURGER 1 ИМА ПОТРЕБА ОД ПЕРСОНАЛ

1 МКД Цената е фиксна
Категорија:
Останато
Пол :
Не е важно
Образование:
Средно училиште
Возачка дозвола:
Не е важно
Познавање на јазици:
Не е важно
Компјутерски вештини :
Не е важно

Категорија: Вработување / Нудам работа

Вид на оглас: Се продава


Новиот модерен fast food ,,GRAND BURGER",со локација во Ново Лисиче,има потреба од персонал:
-припрема на сендвичи
-прием и наплата на нарачки
- подготовка на месо
пица мајстор
шофери за достава
Се надеваме на добра тимска и стручна соработка
Тел за контакт: 071 309 704 071 309 703