Број на оглас: 3260609
Објавен на: 15.05.2019, 10:08
1 / 4

BMW318 EXTRAA

1.350 € Цената не е фиксна 1.400 €
Марка:
BMW
Модел:
318
Година:
1993
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2019
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW so atest..plin vnesen vo soobrakajna LANDI RENZO .NA LANCE... SMENETO ULJE I filter .stegnata prednica ..16ki gumi so alum.bandazi..moze I zamena..za PIKAP patnicko..ili KARAVAN. BMW to moze da SE proba vo sekoe vreme....