Број на оглас: 3260537
Објавен на: 20.05.2019, 12:36
1 / 9

Peugeot 206 DIZEL

1.750 €
Марка:
Peugeot
Модел:
206
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
140000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2019
Сила на моторот:
52 kw / 71 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


-1.9 dizel ;
-el. Na prozori ;
-centralno zaklucuvanje ;
-napraven golem servis pred 200km
Vodna pumpa , rebrast kais so zategaci
-vnatrenosta nema grepka !
BEZ KLIMA
-071344200