Број на оглас: 3260452
Објавен на: 09.08.2020, 09:29
1 / 6

Ford eskort

800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Ford
Модел:
Escort
Година:
1995
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2019
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ford eskort 1.8 td Redovno servisiran.Masinski del vo top sostojba. Neregistriran.