Број на оглас: 3259897
Објавен на: 06.06.2019, 13:00
1 / 9

Passat 2.0 4-motion 2007

4.900 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2020
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Cenata e bez ovie bandasi ima drugi 17
So ovie bandasi 550+ cenata na bandasite e Fiksna.