Број на оглас: 3259727
Објавен на: 29.05.2020, 19:40
1 / 10

BMW X5 2004 218KS

7.505 € Цената е фиксна 7.555 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
BMW
Модел:
X 5
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2020
Сила на моторот:
160 kw / 218 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


BMW X5 2004 218KS

*KOLATA E REDOVNO SERVISIRANA I ODRZUVANA
*REGISTRITANA DO 5/2020 + ZELENA KARTA + VINETKA ZA BG GODISNA
*KOLATA E DONESENA OD CH SO VOZENJE


***BEZ ZAMENI***
***CENATA NE E FIKSNA***
***DZONETE ISKLUCIVO POSLE 16h***