Број на оглас: 3259586
Објавен на: 24.12.2019, 09:03
1 / 7

Audi A6 2.7 TDI 2006/7

1 €
Марка:
Audi
Модел:
A6
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2020
Сила на моторот:
132 kw / 179 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Audi A6 2006/7god 2.7TDI.

Kolata e vo odlicna sostojba so full oprema.
Registrirana e do 02.2020