Број на оглас: 3259549
Објавен на: 19.02.2020, 08:44
1 / 4

Delovi za golf 5

1 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Polovni delovi za golf 5 1.9 2.0tdi