Број на оглас: 3259395
Објавен на: 17.04.2021, 19:02
1 / 5

Opel Astra

1.500 €
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
1998
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2021
Сила на моторот:
60 kw / 82 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


kolata e solidna za godinite smeneto ulje komplet so filtri ima nekoj karoseriski zabeleski klimata e funckionalna ladesi odlicno mozna e zamena so moja
doplata