Број на оглас: 3259364
Објавен на: 20.04.2021, 20:04
1 / 9

BRP Can-am Spyder 1000cc 2010god

13.500 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Can Am
Вид:
Туринг
Година:
2010
Модел:
Spyder RS
Километри:
10000

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Вид на оглас: Се продава


Motorot e SPYDER RS 1000cc 100kw
V-masina Rotax .
Poseduva: ABS , ASR , ESP
Motorot e so realni 15000km.
napraven servis ulje filtri,
staveni novi gumi,
nov akomulator , led zmigavci ,potpirac, nov izguv TWO BROTHERS koj vadi perfekten zvuk.Registriran cela god.Mozna zamena za ATV ILI PONOVO VOZILO so moja doplata.Ili zamena za NIVA PLAC VIKENDICKA GARSONERA STAN SO MOJA DOPLATA.