Број на оглас: 3259050
Објавен на: 16.05.2019, 15:46
1 / 6

MERCEDES C220 D ODLICEN... Moze zamena

1 € Цената не е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
220
Година:
1995
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2019
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo odlicna sostojba
Registriran
Poveke inf
076 552 882 MIKI
078 387 379