Број на оглас: 3258886
Објавен на: 18.05.2019, 22:29
1 / 3

mercedes 5x112

250 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


2x 205 55 16
2x 215 55 16