Број на оглас: 3258879
Објавен на: 14.07.2019, 16:54
1 / 4

bmw 5x120

450 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


2x 245 45 18
2x 255 40 18