Број на оглас: 3258861
Објавен на: 18.05.2019, 09:12
1 / 12

VW GOLF 5 1.9 TDI UNITED

1 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vw golf 5 1.9 TDI 105 ks 2008 godina bez nikakva zabeleska proverka po vasa zelba za poveke samo
Na tel 077695955