Број на оглас: 3258740
Објавен на: 12.07.2019, 15:10
1 / 8

Seat altea

2 €
Марка:
Seat
Модел:
Altea
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2020
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Seat Altea xl 4x4 2.0 103kw(140ks) God 2008 stotuku registrirana orginal km dva kluca motorot e od golf 6i oprema so navigacija i dr moze zamena