Број на оглас: 3258652
Објавен на: 17.05.2019, 09:02
1 / 12

Citroen Jumpy 1.6 TDI

По Договор Цената не е фиксна 8.200 МКД

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kombe patnicko 8+1
Citroen Jumpy 1.6 TDI 2008 god.
Ima pominato 144.000 km vtor gazda
Novi gumi, bagaznik cenata e fiksna