Број на оглас: 3257952
Објавен на: 01.08.2020, 08:54
1 / 7

tiko tico delovi palenja farovi xladnaci svee ima

1 €
Марка:
Daewoo
Модел:
Tico
Година:
2019
Гориво:
Бензин
Километри:
130000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
30 kw / 41 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


prodavamm delovii za tikovciii imaaa svee najeftini delovii niz cela makedonija Novii i Polovni delovi svee ima