Број на оглас: 3257946
Објавен на: 15.05.2019, 21:22
1 / 3

motokultivator- kultivator honda motor

7.500 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


motorot e vo odlicna sostojba novooooo za honda americki brent ne e kineski 071 713 346