Број на оглас: 3257873
Објавен на: 20.05.2019, 17:40
1 / 12

Продавам стан 40м2 во Грција на 15 метри од море

52.000 € Цената не е фиксна 55.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Број на соби:
2
Квадратура:
40 m²
Греење:
Струја
Спрат:
2 кат
Тип на станот:
Во Зграда
Состојба:
Реновиран
Опрема:
Наместен
Лифт:
Не
Година на градба:
1975
Година на реновирање:
2016
Број на балкони:
1 Балкон
Број на бањи:
1
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Паркинг
Ориентација:
Југоисток
Адреса:
Nea Kallikratia

Категорија: Недвижности / Станови

Вид на оглас: Се продава


Продавам стан во Грција, Неа Каликратија со површина од 40 м2 и тераса од плус 10м2 на само 15 метри од најубавата плажа во центарот на Каликратија. Станот е комплетно реновиран со сменета водоводна и електрична инсталација, нови плочки, бојадисан со нов мебел. Можност за сопствена употреба или издавање. Ви нудам бесплатна помош околу целата процедура.