Број на оглас: 3257535
Објавен на: 12.02.2020, 11:49
1 / 3

PIKAMER SOCOMEC 300

2.600 € 3.200 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


SOKOMEC 300
REVIZIONIRAN NOV
ZA JCB3CX CAT CASE HITACHI...


www.itmakom.com