Број на оглас: 3257378
Објавен на: 27.05.2019, 19:56
1 / 8

Se prodava vikendica vo Ravna reka Pehcevo

19.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Квадратура:
480 m²
Број на соби:
3
Греење:
Дрва
Наместена:
Да

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Вид на оглас: Се продава


""