Број на оглас: 3256618
Објавен на: 21.02.2020, 10:05
1 / 12

TOSIBA 50 " DEFEKT LED DIODI ----- TXD

8.000 МКД
Марка:
Toshiba
Производ:
Останато
Големина:
127 cm (50 inch)

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Вид на оглас: Се продава


tv e so izgoreni led sveti polovicno