Број на оглас: 3256543
Објавен на: 16.05.2019, 18:01
1 / 12

BMW 118 d 2.0 143 ks

По Договор 7.100 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
BMW
Модел:
118
Година:
2010
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2019
Сила на моторот:
105 kw / 143 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava bmw 118 d 2.0 143 ks uvezena od ch so reallni kilometri mozi da se proveri vo bmw kolata e ekstra sacuvana maximum so novi zimski gumi i ekstra opcii moze zamena za pomalo