Број на оглас: 3256366
Објавен на: 18.05.2019, 09:04
1 / 3

Prodavam golf 4 vo odlicna sostojba

2.200 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
1998
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црвена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2019
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava golf 4 dizel,110 ks vo odlicna sostojba. tel.078 450 551