Број на оглас: 3256023
Објавен на: 23.05.2019, 09:59
1 / 12

VW GOLF 5 1.9 TDI GT

1 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vw golf 5 1.9 TDI 105 ks so 6 brzini bez nikakva zabeleska za poveke samo na tel 077695955