Број на оглас: 3255658
Објавен на: 16.05.2019, 18:00
1 / 12

Golf 1.9 united 08g.

1 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2008
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golfot e vo ekstra sostojba registriran cela god. Servisiran cisto germanski so naj ful oprema bes zameni.