Број на оглас: 3255083
Објавен на: 07.10.2019, 15:51
1 / 5

Apple lap top nov

12.000 МКД
Производител:
Apple
Xaрд диск HDD:
< 60 GB
РАМ Меморија:
До 1 GB
Модел на процесор:
Celeron
Тип на хaрд диск:
HDD
Големина на екран:
10 инчи и помал

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Kompjuter lap top apple contakt 078 335 702 078335702 078335702. 078335702. 078 335702