Број на оглас: 3255066
Објавен на: 18.05.2019, 13:00
1 / 11

BMW 530D M

19.500 €
Марка:
BMW
Модел:
530
Година:
2011
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Streptronic / tiptronic
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
09.2019
Сила на моторот:
180 kw / 245 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e perfektna, bez nikakvi skrieni defekti, odrzuvana maksimalno, ne e kupena vo Bugarija, bez dinar vlozuvanje vo nea.. Za poveke informacii +38977944886 moze Viber i WhatsApp