Број на оглас: 3254691
Објавен на: 20.05.2019, 10:34
1 / 12

Golf V 2.0 tdi comfortline 🇨🇭🇨🇭🇨🇭

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf V tdi comfortline 2004 God.. oprema..
Climatronik..Tempomat..Esp..senzor na svetlla..senzor za dozd...senzor na retrovizor..maglenki..15 alu fellgi so dobri gumi so reallni 212xxx km pominati so servisna knishka moze proverka kaj sakate donesen od 🇨🇭🇨🇭🇨🇭🇨🇭 sega platena carina
Info 070535084