Број на оглас: 3254687
Објавен на: 19.05.2019, 11:40
1 / 2

SAMSUNG J5 2015

3.700 МКД
Марка:
Samsung
Модел:
J5
Боја:
Gold
Интерна меморија:
8 GB
РАМ меморија:
1,5 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Super sostojba ,Dual Sim