Број на оглас: 3254469
Објавен на: 30.07.2019, 11:41
1 / 1

PARKSIDE ALATI GERMANSKI ***EKSTRA CENI****

1 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


Se prodava parkside ALATI
HILT 1050w =5000.denari
SLAJFERKA 2000W=5000.denari
Alatite se ****** N O V I ******
Za dvete ekstra cena.