Број на оглас: 3254402
Објавен на: 17.05.2019, 13:00
1 / 8

SE PRODAVAT POLOVNI GUMI

1 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


Se prodavat dve polovni gumi 16-9-34 i isto use dve polovni 14-9-28 moze da se vidat vo sekoe vreme.