Број на оглас: 3254307
Објавен на: 23.05.2019, 12:44
1 / 8

VW Volkswagen Sharan

4.500 € Цената не е фиксна
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Sharan
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2019
Сила на моторот:
86 kw / 117 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW Volkswagen Sharan 1.9 115hp disel 4x4
Vo odlicna sostojba so full oprema...

Poveke info: 070/641-804 Slobodan