Број на оглас: 3253993
Објавен на: 07.05.2019, 12:11
1 / 6

Seat Leon 1.9tdi

3.299 € 3.350 €
Марка:
Seat
Модел:
Leon
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2019
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava seat leon 1.9tdi 110ks vo odlicna sostojba reg do 09.2019 so zelen karton barajte isklucivo na ovoj broj 078445988