Број на оглас: 3253515
Објавен на: 20.05.2019, 12:43
1 / 7

Opel Meriva

2.500 € 2.700 €
Марка:
Opel
Модел:
Meriva
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
0 kw / 0 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel mErvi 1.7 diesel