Број на оглас: 3253488
Објавен на: 17.07.2019, 20:42
1 / 4

IPHONE 5C WHITE

3.500 МКД
Марка:
Apple
Модел:
IphonE 5C
Боја:
White
Интерна меморија:
32 GB
РАМ меморија:
1 GB
Големина на екранот:
До 4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


IPHONE 5C WHITE 32 Gb
Mnogu socuvan, bez grebnatinka