Број на оглас: 3253458
Објавен на: 16.05.2019, 13:00
1 / 4

Prikolka ladnjaca schmitz 2008god

17 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Вид на оглас: Се продава


Prikolka ladnjaca schmitz 2008god so carrier vector 1800motor kupen nov od mk mnogu malku koristen redovno servisiran vredi dase vidi