Број на оглас: 3253445
Објавен на: 03.06.2020, 07:34
1 / 4

Avtomatski menjac w203 180 kompressor

По Договор Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Menjaco e vo perfektna sostojba meni perfektno super cena menjacot e izvaden od Mercedes c180 kompresor 105 kw 2003 godina