Број на оглас: 3253414
Објавен на: 04.08.2019, 22:06
1 / 9

Apartman vo Krusevo

1 €
Квадратура:
80 m²
Спрат:
1
Греење:
Друго

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се изнајмува


se izdava apartman vo centarot na Krusevo, so poseben vlez, dve spalni sobi, kujna , kupatilo,