Број на оглас: 3253357
Објавен на: 19.05.2019, 12:50
1 / 8

Fiat Stilo 1.9JTD god.2001 cella god reg.novi gumi hitnoooo

1.650 €
Марка:
Fiat
Модел:
Stilo
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Fiat Stilo 1.9 JTD
God.2001
Reg do 03.2020
Novi gumi
Klima
City vollan
Abs
Airbag
Fabriqni radio
El na prozz.
Dalinski
I mnogu dr...
Kolla na hauba i krov e izgorena boja od sonce..
Hitnooo