Број на оглас: 3253285
Објавен на: 25.05.2019, 23:24
1 / 5

Mahindra-goa

5.400 € Цената е фиксна
Марка:
Други
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
120000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2020
Сила на моторот:
26 kw / 35 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam dzip mahindra-goa vo odlicna sostojba, 4x4, klima 80kw Kire 070 556-003