Број на оглас: 3253223
Објавен на: 29.06.2019, 16:00
1 / 7

Seat ibiza 1.4 2004 god,sega donesen od svajcarija,full...

2.450 €
Марка:
Seat
Модел:
Ibiza
Година:
2003
Гориво:
Бензин
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
0 kw / 0 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Seat ibiza 1.4 benzin
God 2003-4
Full oprema
Klima
Abs
Servo
Airbag
Centrallna
Rebrastot mu e smeneto pred 20.000 km kollata je fenomenallno
Donesen od svajcarija plateni sve do reg
Moze zamena
Auto plac cile
Info 070827441