Број на оглас: 3253001
Објавен на: 14.08.2019, 12:54
1 / 12

Renault Clio 1.5 Dci -07 kako nova

По Договор
Марка:
Renault
Модел:
Clio
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2019
Сила на моторот:
63 kw / 86 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Renault Clio 1.5 Dci God:2007
So ful oprema sacuvana do max
Plateni davacki do reg
Vredi da se vidi
Proverka po vasa zelba
Tel: 071-553-111