Број на оглас: 3252935
Објавен на: 19.06.2019, 08:06
1 / 6

MERCEDES E KLASA 350CDI 4 MATIK

1 € Цената не е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
350
Година:
2011
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2019
Сила на моторот:
170 kw / 231 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


NA OVAJ BROJ KE GO BARATE OLIVER
077 603 070
077 603 070
mercedesot e kako nov bez nikakva zabeleska na motor menuvac podvozje boja enterier
redovno servisiran so original delovi odrzuvan za svoja dusa
projdeni se 220.000km
registriran do noemvri 2019
zelena karta
povelete sekoj raboten den
cena po dogovor na lice mesto
MOZE I ZAMENA