Број на оглас: 3252752
Објавен на: 23.05.2019, 08:18
1 / 2

Se prodava kombe

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kombe Mercedes sprinter 211cdi vo odlicna sostojba registirano do 7 mesec god na proizvodstvo 2003 za poveke informacii na tel 077909162 cena po dogovor