Број на оглас: 3252744
Објавен на: 23.05.2019, 08:18
1 / 3

Se prodava kombe

1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Комбиња

Вид на оглас: Се продава


Se prodava kombe Ford tranzit 2002 god vo mnogu dobra sostojba registirano do 10 mesec za poveke informacii na tel 077909162 cena po dogovor