Број на оглас: 3252656
Објавен на: 20.05.2019, 10:37
1 / 7

POLO 1.9 SDI VO ODLICNA SOSTOJBA

2.300 € Цената не е фиксна 2.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Polo
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
300000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2019
Сила на моторот:
50 kw / 68 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


POLOTO E SUPER SMENETO ULJE FILTRI I GUMI SO BANDASI LETNI I ZIMNI, KLIMA FUNKCIONIRA ELEKTRIKA NA PROZORI
MOZE ZAMENA SO MOJA DOPLATA
TEL. 078 837 497 GORAN