Број на оглас: 3252432
Објавен на: 17.08.2019, 11:25
1 / 1

BAGAT DANICA MASINA ZA SIENJE

99 € 100 €

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машина за шиење

Вид на оглас: Се продава


Prodavam masina za sienje Bagat Danica vgradena Kpl so postolje, Masinata e nova!