Број на оглас: 3251769
Објавен на: 26.03.2020, 22:50
1 / 6

Seat altea

2.800 € Цената е фиксна
Марка:
Seat
Модел:
Altea
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
350000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
08.2020
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


4 novi gumi zimski 4 novi letnji gume info na tell 0038978223858 ili viber 00436608670040