Број на оглас: 3251722
Објавен на: 28.03.2020, 16:40
1 / 9

Se prodava golf 5 registriran!

1 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
15000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2019
Сила на моторот:
103 kw / 140 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava golf 5 2.0 tdi registriran do avgust vo ekstra sostoja
INFO:071-996-175 Сашко
INFO:071-996-175 Сашко